Sezóna

Nová sezónní nabídka v UGO Salateriích a UGO Freshbarech je tady. Přijďte si k nám vychutnat barvy podzimu a zažít výjimečný zážitek z drinků a pokrmů připravených ze sezónních surovin.

Po letních měsících plných aktivity je pro tělo ideální podzimní vyvážené jídlo s proteiny, které nejen skvěle chutná, ale dodá i potřebnou energii. Menu jsme pro vás pečlivě ladili, aby bylo rozmanité a mohl si vybrat skutečně každý.

A co jako první ochutnáte vy?

Salát s camembertem, quinoou, dýní a brusinkovou zálivkou 

Sýry jsou zdrojem bílkovin a tuku, ale obsahují i další významné a pro tělo důležité látky jako je vápník, fosfor, draslík, či vitamíny A, D, B2 a B12. Do našeho nového salátu jsme vybrali sýr s hebkým povrchem připomínající kožešinu královského pláště - camembert.

Vysokou energetickou hodnotu camembertu vyvažuje mix křupavých salátů a komplexní chuťový zážitek dodávají královna superpotravin – quinoa, pečená dýně, dýňová semínka a naše UGO brusinková zálivka. Salát je dozdobený kousky sušených brusinek, které přidávají celkové chuti další rozměr.

Nase produkty 256x280px Sezona Camembert 

Nový salát s camembertem, quinoou, dýní a brusinkovou zálivkou je možné zakoupit na UGO Pobočkách také jako výhodné menu s malou polévkou dle denní nabídky a ledovým čajem jahoda & bucco (herbal cold brew).

Nase produkty 256x280px Sezona MENU Camembert

Noky s modrým sýrem a dýňovou omáčkou 

Máte rádi modrý sýr? Potom si zamilujete nové Noky s jeho výraznou chutí v kombinaci s červenou řepou a lehce pikantní dýňovou omáčkou. Pro ještě větší potěšení vašich chuťových pohárků je jídlo dozdobené dýňovými semínky a baby špenátem. Celý tento pokrm si můžete vychutnat i ve variantě s kuřecím masem

Nase produkty 256x280px Sezona Noky bez masa
Noky s kuřetem, modrým sýrem a dýňovou omáčkou

 

Pokud máte opravdu velký hlad a potřebujete před náročnou zimní sezónou doplnit hodně energie, můžete si uvedená jídla zakoupit ve výhodném menu s malou polévkou dle denní nabídky a ledovým čajem jahoda & bucco (herbal cold brew). 

 

Menu noky s kuřetem, modrým sýrem a dýňovou omáčkou

Menu noky s kuřetem, modrým sýrem a dýňovou omáčkou
Menu noky s modrým sýrem a dýňovou omáčkou

 

Wrap s modrým sýrem, uzeným kuřetem a rajčaty

V naší nabídce najdete nově také vynikající sezónní wrap. Jsou v něm ukryté samé dobroty – oblíbené zauzené kuře, čerstvá zelenina, modrý sýr, rucola a rajčata. Vzpomeňte si na něj, až budete potřebovat rychlý oběd do ruky nebo lehkou, přesto vydatnou svačinu. Wrap vám na UGO Pobočkách rádi zapečeme, abyste se v podzimních měsících zahřáli.

 Nase produkty 256x280px Sezona wrap

Nové sezónní nápoje

Hruška, mango, jablko, citrón – drink ideální na KLIDNOU MYSL

Kombinace hrušky, manga, jablka a citrónu se k sobě náramně hodí, vytváří přímo božskou harmonickou chuť a působí blahodárně na nervy. Chcete-li mít klidnou mysl, pevné nervy, silné a zdravé klouby, krásnou pleť a spokojená střeva, určitě k nám přijďte vychutnat si tuto sezónní novinku. 

Nase produkty 256x280px Sezona drink mango

 

Hruška, brusinka, banán, med, jablko – drink ideální na POSÍLENÍ IMUNITY

Dopřejte si výjimečnou kombinaci hrušky, brusinky, banánu, medu a jablka. Tento nový sezónní nápoj podpoří vaši imunitu, posílí činnost vašeho srdce a zlepší vaše trávení. Nový drink má navíc pozitivní vliv na tzv. antiaging, tedy působí proti stárnutí. 

Nase produkty 256x280px Sezona drink brusinka

 

Tak rychle pro podzim na talíři...

Další články na blogu

Odvážní Chřipkobijci

07/10/2022

UGO Freshbary a Salaterie uvádí spolehlivé parťáky do nepohody. Jmenují se Odvážní Chřipkobijci, mají pořádný říz, voní po ovoci a zimním koření. Ideální drinky do dnů, kdy venku na každém kroku řádí bacily. Připijte si na zdraví!

Novinka Quesadilla Quattro Formaggi

20/09/2022

Sýr! To je hlavní ingredience této mexické pochoutky. Už samotné slovo je odvozeno od španělského "queso" neboli "sýr".

 

UGO SALATERIE a FRESHBARY